Ruby Valley

2001´den Beri

image
image

2001 yılında Gaziantep’te kurulan firmamız, ilerleyen yıllarda yönetim merkezi olarak dünya şehri Gaziantep’te seçti. Bugün Türkiye´nin dört bir yanındaki fabrikalarında üretimini sürdüren firmamız, başarılarla dolu geçmişiyle yurt içi ve yurt dışında sektörünün en önemli firmalarından biri.

Yatırımlarını her geçen gün büyüten,  iş hacmini istikrarlı bir şekilde gelişirken firmamız, fabrikalarında toplam 20.000 metrekareyi aşan kapalı alanda 100’i aşkın deneyimli personeliyle üretim yapan firmamız, fabrikalarında, şu an mevcut olan en gelişmiş işleme teknolojilerini kullanıyor.

Dünya çapındaki müşterilerine en doğal lezzeti, en sağlıklı koşullarda ulaştırabilmek için gıda standartları ve gıda güvenliği koşullarını harfiyen yerine getirerek üretim yapıyor.

Dünya üzerinde 57´yi aşkın ülke ile ticari faaliyetlerini sürdüren şirket, bugün dünya çapında geniş bir pazarlama, satış ve dağıtım ağına sahip.

Dünya pazarında lider firmalar arasında, yerini her yıl daha üst sıralara taşımasının temelinde, kaliteden hiç bir zaman taviz vermeyen, konusunda uzman ve yetişmiş personel istihdamı, AR-GE çalışmalarıyla yüksek teknolojiyi çok daha verimli kullanan yönetim anlayışı bulunuyor.

Firmamız hedeflerine, ilk günkü heyecanla ve değerlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak ilerliyor.